Aby zostać członkiem Klubu Chatkowego „Adamy” trzeba przede wszystkim chcieć. Chcieć pracować na rzecz Chatki, spełniać obowiązki Chatkowego, szkolić się na bieżąco, brać udział w pracach na rzecz Chatki. Chcieć tworzyć atmosferę tego wspaniałego miejsca w Beskidach. Jeśli jesteś gotowy/a, to zgłoś się do Klubu – otrzymasz instrukcję obsługi Chatki (nie jest tego mało…), podpiszesz umowę wolontariacką i możesz zacząć działać pod bacznym okiem Zarządu.

Staż kandydacki trwa rok, ale może zostać skrócony, i jeśli władze Klubu uznają, że spełniasz wymogi właściwie – zostaniesz przyjęty/a w poczet członków Klubu.

Do obowiązków członka Klubu należy też regularne opłacanie składek PTTK i systematyczny udział w szkoleniach chatkowych. Aby nie utracić członkostwa, należy przynajmniej raz w roku wziąć obsługę, popracować podczas weekendów remontowych albo w inny sposób wykazać się pracą na rzecz Chatki.

Prawa członkowskie obejmują zniżki noclegowe specjalne, ubezpieczenie podczas pracy w Chatce, stały dostęp do bieżących informacji chatkowych, udział w spotkaniach klubowych, noszenie emblematów klubowych. Najbardziej aktywni mogą liczyć na nagrody specjalne.

Praca pracą, ale Klub to także wspólne świętowanie, imprezy, wyjazdy, spotkania, bycie razem. A najmilej w naszej umiłowanej Chatce – tam, gdzie najprzyjemniej upływa czas…

free joomla templatesjoomla templates
2019  Klub Chatkowy "Adamy"   globbers joomla template